درباره ی ما

خرید آنلاین قهوه از فروشگاه آنلاین قهوه - اوسکافه

اوسکافه چیست؟

مجموعه اوسکافه سال‌ها است که در زمینه‌ی تهیه و رست قهوه از بهترین مزارع کشورهای دنیا فعالیت می‌کند.

با آغاز شیوع ویروس کرونا و تعطیلی اصناف در بهار سال 1399، چالشی بزرگ برای مشتریان مجموعه اوسکافه به وجود آمد و آن تهیه قهوه مورد نیازشان به صورت آنلاین بود؛ زیرا ما در آن دوره فروشگاه آنلاین قهوه نداشتیم و تنها خدمات را به صورت حضوری انجام می‌دادیم و هم اینکه مشتریان ما با سایر برندهای موجود در بازار آشنایی نداشتند. با توجه به مشکل بوجود آمده و پس از دریافت‌های مکرر از سوی مشتریان قدیمی مبنی بر فروش آنلاین قهوه، تیم اوسکافه تصمیم به راه‌اندازی فروشگاه آنلاین قهوه گرفت.

هدف از ایجاد فروشگاه آنلاین قهوه، ایجاد رفاه برای شما مشتریان عزیز و انجام مسئولیت اجتماعی برای جلوگیری از شیوع و گسترش ویروس کرونا بود.

به این ترتیب در تابستان سال 1399 فروشگاه آنلاین قهوه اوسکافه کار خود را آغاز کرد. ما در این مدت توانستیم علاوه بر جذب بسیاری از دوستداران قهوه به خود، در جا انداختن و گسترش خرید آنلاین قهوه نقش موثری ایفا کنیم. در حال حاضر بسیاری از مشتریان همیشگی اوسکافه را افرادی تشکیل می‌دهند که تا قبل از شیوع ویروس کرونا خرید آنلاین قهوه انجام نمی‌دادند.بله، مشتریان از هر کجای میهن عزیزمان، که شرکت پست و یا شرکت‌های واسط پستی خدمات ارسال برای آنجا ارائه می‌دهند می‌توانند سفارشات خود را ثبت کنند.
سفارشات مشتریان شهر تهران، اگر قبل از ساعت 12 روزهای کاری ثبت شود در همان روز ارسال می‌شود و اگر بعد از ساعت 12 ثبت شود حداکثر طی 24 ساعت ارسال می‌شود. سفارشات مشتریان سایر شهرهای استان تهران و سایر استان‌ها هم اگر تا قبل از ساعت 12 روزهای کاری ثبت شود در همان روز تحویل پست (شرکت‌های واسط پستی) می‌شود و اگر بعد از ساعت 12 ثبت شود حداکثر طی 24 ساعت تحویل پست (شرکت‌های واسط پستی) می‌شود.
هزینه ارسال سفارشات برای مشتریان عزیزی که بیش از 300 هزار تومان خرید کنند رایگان و در غیر اینصورت هزینه ارسال سفارشات به کلیه‌ی نقاط ایران 24،900 تومان است.
بله، ما در اوسکافه در بیشتر ایام سال بر روی محصولات خود از 5 تا 50 درصد تخفیف می‌دهیم که در ایام مختلف سال و بر روی محصولات مختلف، متفاوت است.
بله، ما برای تشویق مشتریان خود به خرید آنلاین قهوه، بر روی حجم‌های مختلف سبد خرید هدایای ویژه‌ای ارائه می‌دهیم. هدف از اینکار جلوگیری و مراقبت بیشتر از محیط زیست است. زیرا ‌هر خرید آنلاین قهوه نیاز به یک بسته‌بندی هم دارد و بسته‌بندی بیشتر به معنای آسیب بیشتر به محیط زیست است. همچنین برای ترویج فرهنگ تغذیه سالم و استفاده از دمنوش، ما در اوسکافه هدایایی از جنس دمنوش به شما ارائه می‌دهیم.
بله، یکی از اهداف ما در اوسکافه ترویج فرهنگ خرید آنلاین قهوه است به همین دلیل ما در وب سایت اوسکافه آموزش تهیه انواع قهوه را هم قرار داده‌ایم تا اگر شما از مصرف کنندگان قهوه در کافی شاپ هستید به راحتی و در منزل هم بتوانید از این نوشیدنی لذت ببرید.
یکی از درخواست‌های مشتریان اوسکافه، خرید آنلاین بسته‌های هدیه قهوه است. به همین دلیل ما کلیه‌ی سفارشات پکیج‌های تخفیف دار، پودر و دانه‌های قهوه را در بسته‌بندی‌های بسیار زیبا، شکیل، روبان پیچ شده و مناسب هدیه ارسال می‌کنیم تا اگر مشتریان می‌خواهند برای عزیزان خود قهوه هدیه بگیرند به راحتی و بدون پرداخت هزینه اضافه بتوانند از این محصولات استفاده کنند. تصاویر و نحوه‌ی بسته بندی در فروشگاه آنلاین و بخش پکیج‌ها قابل مشاهده است.
همکاران ما در اوسکافه در بیشتر ساعات شبانه روز پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. شما برای دریافت سوالات خود می‌توانند در ساعات کاری با شماره 02166409658 تماس بگیرید. همچنین شماره واتس آپ 09020875697 در تمامی طول شبانه روز آماده پاسخگویی به سوالات شما است. علاوه بر این 2 راه ارتباطی شما می‌توانید پاسخ سوالات خود را از طریق دایرکت اینستاگرام oos.cafe از کارشناسان ما بپرسید.آدرس: تهران، خیابان انقلاب، خیابان سعید، پلاک ۱۲، واحد۲


تلفن: 02166409658


تلفن: 09020875697


ایمیل: support@ooscafe.com


ooscafe-logo