درباره ی ما

فروشگاه اینترنتی قهوه اوسکافه - اوسکافه چیست؟

اوسکافه چیست؟

مجموعه اوسکافه سال‌ها است که در زمینه‌ی تهیه و رست قهوه از بهترین مزارع کشورهای دنیا فعالیت می‌کند.

با آغاز شیوع ویروس کرونا و تعطیلی اصناف در بهار سال 1399، چالشی بزرگ برای مشتریان مجموعه اوسکافه به وجود آمد و آن تهیه قهوه مورد نیازشان به صورت آنلاین بود؛ زیرا ما در آن دوره فروشگاه آنلاین قهوه نداشتیم و تنها خدمات را به صورت حضوری انجام می‌دادیم و هم اینکه مشتریان ما با سایر برندهای موجود در بازار آشنایی نداشتند. با توجه به مشکل بوجود آمده و پس از دریافت‌های مکرر از سوی مشتریان قدیمی مبنی بر فروش آنلاین قهوه، تیم اوسکافه تصمیم به راه‌اندازی فروشگاه آنلاین قهوه گرفت.

هدف از ایجاد فروشگاه آنلاین قهوه، ایجاد رفاه برای شما مشتریان عزیز و انجام مسئولیت اجتماعی برای جلوگیری از شیوع و گسترش ویروس کرونا بود.

به این ترتیب در تابستان سال 1399 فروشگاه آنلاین قهوه اوسکافه کار خود را آغاز کرد. ما در این مدت توانستیم علاوه بر جذب بسیاری از دوستداران قهوه به خود، در جا انداختن و گسترش خرید آنلاین قهوه نقش موثری ایفا کنیم. در حال حاضر بسیاری از مشتریان همیشگی اوسکافه را افرادی تشکیل می‌دهند که تا قبل از شیوع ویروس کرونا خرید آنلاین قهوه انجام نمی‌دادند.بله، مشتریان از هر کجای میهن عزیزمان، که شرکت پست و یا شرکت‌های واسط پستی خدمات ارسال برای آنجا ارائه می‌دهند می‌توانند خرید قهوه خود را ثبت کنند.
بله، یکی از اهداف ما در فروشگاه اینترنتی قهوه اوسکافه ترویج فرهنگ خرید آنلاین قهوه است به همین دلیل ما در وب سایت اوسکافه آموزش تهیه انواع قهوه را قرار داده‌ایم تا اگر شما از مصرف کنندگان قهوه فقط در کافی شاپ هستید به راحتی بتوانید در منزل هم از این نوشیدنی لذت ببرید.
هزینه ارسال خریدهای قهوه برای مشتریان عزیزی که بیش از 300 هزار تومان خرید کنند رایگان و در غیر اینصورت هزینه ارسال سفارشات به کلیه‌ی نقاط ایران 29،900 تومان است.
بله، ما در فروشگاه اینترنتی قهوه اوسکافه در بیشتر ایام سال بر روی محصولات خود از 5 تا 50 درصد تخفیف می‌دهیم که در ایام مختلف سال و بر روی محصولات مختلف، متفاوت است.
بله، ما برای تشویق مشتریان خود به خرید آنلاین قهوه، بر روی حجم‌های مختلف سبد خرید هدایای ویژه‌ای ارائه می‌دهیم. هدف از اینکار جلوگیری و مراقبت بیشتر از محیط زیست است. زیرا ‌هر خرید آنلاین قهوه نیاز به یک بسته‌بندی هم دارد و بسته‌بندی بیشتر به معنای آسیب بیشتر به محیط زیست است. همچنین برای ترویج فرهنگ تغذیه سالم و استفاده از دمنوش، ما در اوسکافه هدایای خرید قهوه را از جنس دمنوش به شما ارائه می‌دهیم.
خریدهای قهوه مشتریان شهر تهران، اگر قبل از ساعت 12 روزهای کاری ثبت شود در همان روز ارسال می‌شود و اگر خرید قهوه بعد از ساعت 12 ثبت شود حداکثر طی 24 ساعت ارسال می‌شود.(به غیر از روزهای پنجشنبه و جمعه) خریدهای قهوه مشتریان سایر شهرهای استان تهران و سایر استان‌ها هم اگر تا قبل از ساعت 12 روزهای کاری ثبت شود در همان روز تحویل پست (شرکت‌های واسط پستی) می‌شود و اگر بعد از ساعت 12 ثبت شود حداکثر طی 24 ساعت تحویل پست (شرکت‌های واسط پستی) می‌شود.(به غیر از روزهای پنجشنبه و جمعه)
یکی از درخواست‌های مشتریان اوسکافه، خرید آنلاین بسته‌های هدیه قهوه است. به همین دلیل ما در کنار محصولات خود پکیج‌های مختلف هدیه هم قرار داده‌ایم. برای خرید هدیه، پکیج‌های هدیه اوسکافه را تهیه کنید.
همکاران ما در اوسکافه در بیشتر ساعات شبانه روز پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. شما برای دریافت سوالات خود در رابطه با خرید قهوه می‌توانید در ساعات کاری با شماره 02166409658 تماس بگیرید. همچنین شماره واتس آپ 09020875697 در تمامی طول شبانه روز آماده پاسخگویی به سوالات شما است. علاوه بر این 2 راه ارتباطی شما می‌توانید پاسخ سوالات خود در رابطه با خرید قهوه را از طریق دایرکت اینستاگرام oos.cafe از کارشناسان ما بپرسید.آدرس: تهران، خیابان انقلاب، خیابان سعید، پلاک ۱۲، واحد ۲


تلفن: 02166409658


تلفن: 09020875697


ایمیل: support@ooscafe.com


فروشگاه اینترنتی فروش قهوه اوسکافه