بهترین کپسول‌های نسپرسو چیست؟

این روزها، طیف گسترده‌ای از انواع مختلف کپسول قهوه به ویژه برای دستگاه‌های نسپرسو ساخته می‌شود. این کپسول‌های نسپرسو از نظر قدرت، عطر و طعم و کمیت می‌توانند بسیار متفاوت باشند. در این مقاله به این موضوع پرداخته‌ایم و انواع کپسول‌های نسپرسو را به شما معرفی کرده‌ایم.
 

کپسول-قهوه- نسپرسو-خرید-آنلاین-قهوه-اوسکافه-1

قبل از شروع، دو عنصر اساسی وجود دارد که باید قبل از راه اندازی و خرید کپسول‌های نسپرسو مورد توجه قرار دهید:

1. خط اصلی یا VertuoLine

2. قدرت طعم و عطر قهوه

خط اصلی یا VertuoLine در کپسول قهوه نسپرسو چیست؟

دستگاه‌های نسپرسو با ۲خط مجزا، OriginalLine و VertuoLine ارائه می‌شوند.

با دستگاه‌های OriginalLine  فقط می‌توانید قهوه اسپرسو تهیه کنید، در حالی که دستگاه های VertuoLine هم اسپرسو و هم قهوه دم کرده برای شما آماده می‌کنند.

اگر هنوز تصمیم نگرفته‌اید که کدام نوع دستگاه نسپرسو را بخرید، ابتدا اجازه دهید تا با استفاده از سبک قهوه دلخواه تان شما را راهنمایی کنیم.

قدرت طعم و عطر قهوه

نکته قابل توجه دیگری که باید به آن توجه شود نحوه ارزیابی از میزان عطر و طعم قهوه است. قدرت طعم قهوه از شدت ۱ تا شدت ۱۲ تقسیم‌بندی می‌شوند.

توجه داشته باشید که قدرت طعم لزوما به محتوای کافئین قهوه مربوط نمی شود. در واقع ترکیبی از عوامل زیر است:

تلخی

بدنه دان قهوه

مشخصات رست قهوه

بنابراین، با در نظر داشتن این عناصر می‌توانید بهترین کپسول نسپرسو را با توجه به سلیقه و نیاز خود تهیه کنید.

حال ما در اوسکافه، محبوب کپسول‌های قهوه نسپرسو دنیا که بیشترین حجم فروش را در سال ۲۰۲۰ داشته است را بررسی می‌کنیم تا به شما کمک کنیم بهترین کپسول نسپرسو را با توجه به سلیقه خود پیدا کنید.

جهت آشنایی بیشتر در با کپسول‌های قهوه نسپرسو و طرز استفاده از آن می‌توانید "مقاله کپسول قهوه چیست" را مطالعه کنید.

Ristretto  -۱

این کپسول یکی از محبوب‌ترین کپسول‌های نسپرسو در بازار قهوه است. کپسول‌های Ristretto از ترکیبی از قهوه‌های عربیکا، آفریقای شرقی و آمریکای جنوبی تهیه شده است که به آن مقدار کمی مکمل قهوه روبوستا برای طعم دهنده اضافه می‌شود. این ترکیب انواع قهوه، طعمی قوی و کمی میوه‌ای دارد.

این کپسول ایده آل و مناسب برای افرادی است که می‌خواهند یک فنجان قهوه با طعم مشخص اما نه بیش از حد قدرتمند داشته باشند. قدرت طعم این کپسول نسپرسو 10 است.

Kazaar -۲

کپسول  Kazaar دارای قوی‌ترین طعم در بین کپسول‌های نسپرسو است. اگر از قهوه خود انتظار طعم بسیار قوی و همچنین تیره و دودی را دارید، این کپسول مناسب شما است. قدرت طعم این کپسول نسپرسو 12 است.

۳- Arpeggio

طعم کپسول‌های Arpeggio کمی کمتر از Kazaar است، این کپسول‌ها طعم و قدرت مناسبی دارند. کپسول Arpeggio به جای رایحه‌ای میوه‌های کپسول‌های Ristretto، دارای طعم کاکائو است. این کپسول نسپرسو از دانه‌های قهوه آمریکای مرکزی و جنوبی تهیه شده و بسیار شدید رست داده شده تا طعم‌ کاملی از هر یک از این قهوه‌ها داشته باشد. قدرت طعم این کپسول نسپرسو 9 است.

آرپگیو-کپسول-قهوه-نسپرسو-خرید-آنلاین-قهوه-اوسکافه-Arpeggio

۴- Cosi

Cosi یک کپسول نسپرسو خوش طعم وعطر است که طعم سبک و دلپذیری دارد. اگر دوست دارید یک کاپوچینو یا لاته نسبتاً ملایم برای شروع روز خود داشته باشید این کپسول نسپرسو یک انتخاب مناسب برای شما است. قدرت طعم این قهوه 4 است.

۵- Rosabaya

کپسول‌های قهوه Rosabaya طعم جالب و قابل توجهی دارد. این قهوه‌ها در کوه‌های کلمبیا پرورش داده می‌شوند. دانه‌های این قهوه توسط دست چیده می‌شوند و سپس  رست و بسته بندی می‌شوند.

از آنجا که این کپسول‌ها از نظر عطر و طعم به شدت اکثر کپسول‌های نسپرسو نیستند اما اگر برای شروع روز خود یک فنجان قهوه متوسط می‌خواهید، گزینه خوبی است. قدرت طعم این کپسول نسپرسو 6 است.

کپسول‌-قهوه-نسپرسو-خرید-آنلاین-قهوه-اوسکافه-Rosabaya

۶- Fortissio Lungo

این کپسول‌ها دارای شدت متوسط و طعمی صاف و راضی کننده هستند. دانه‌های قهوه کپسول Fortissio Lungo از آمریکای مرکزی و جنوبی تهیه می‌شوند. این کپسول‌های نسپرسو تقریباً به طور کامل از قهوه عربیکا تشکیل شده‌اند، در این کپسول‌های قهوه مقدار کمی قهوه روبوستا نیز برای ایجاد عطر و طعم اضافی به آن افزوده شده است. قدرت طعم این کپسول نسپرسو 8 است.

۷- Linizio Lungo

کپسول‌های Linizio Lungo با استفاده از قهوه خالص عربیکای آمریکای جنوبی تهیه می‌شوند و دارای عطر و طعم ملایمی هستند. از آنجا که این کپسول‌ها یک قهوه بزرگ ۱۰۰ میلی لیتری تولید می‌کنند، اگر برای شروع روز خود به یک فنجان بزرگ قهوه با عطر و طعم کم و متوسط علاقه دارید، این کپسول نسپرسو گزینه بسیار خوبی برای شما است. قدرت طعم این کپسول نسپرسو 4 است.

جهت خرید قهوه با کیفیت عالی و قیمت مناسب به صفحه فروشگاه اوسکافه مراجعه کنید.


نظر شما
فروشگاه اینترنتی فروش قهوه اوسکافه