آیا به دنبال محبوب ترین کپسول های نسپرسو هستید؟

این روزها، طیف گسترده‌ای از انواع مختلف کپسول قهوه به ویژه برای دستگاه‌های نسپرسو ساخته می شود. این کپسول‌ها از نظر قدرت، عطر و طعم و کمیت می توانند بسیار متفاوت باشند.
 

کپسول-قهوه- نسپرسو-خرید-آنلاین-قهوه-اوسکافه-1

قبل از شروع، دو عنصر اساسی وجود دارد که باید قبل از راه اندازی و خرید کپسول‌های خود مورد توجه قرار گیرند:

- خط اصلی یا VertuoLine

- قدرت طعم و عطر قهوه

خط اصلی یا VertuoLine چیست؟

دستگاه های نسپرسو با ۲خط مجزا، OriginalLine و VertuoLine ارائه می شوند.

با دستگاه های OriginalLine  فقط می توان قهوه اسپرسو درست کرد، در حالی که دستگاه های VertuoLine هم اسپرسو و هم قهوه دم می کنند.

اگر هنوز تصمیم نگرفته اید که کدام نوع دستگاه نسپرسو را بخرید، ابتدا اجازه دهید تا با استفاده از سبک قهوه دلخواه تان شما را راهنمایی کنیم.

قدرت طعم و عطر قهوه:

نکته قابل توجه دیگری که باید به آن توجه شود نحوه ارزیابی از میزان عطر و طعم قهوه نسپرسو بر اساس مقیاس اختصاصی، از قدرت طعم ۱ تا شدت ۱۲ است.

قدرت طعم لزوما به محتوای کافئین مربوط نمی شود. در واقع ترکیبی از عوامل زیر است:

- تلخی

- بدنه دان قهوه

- مشخصات رست قهوه

بنابراین، با در نظر داشتن این عناصر می توانید بهترین کپسول نسپرسو را با توجه به سلایق و نیاز خود تهیه نمائید.

حال ما در اوسکافه، محبوب کپسول‌های قهوه دنیا که بیشترین حجم فروش را در سال ۲۰۲۰ داشته اند را بررسی می کنیم تا به شما کمک کنیم بهترین کپسول نسپرسو را با توجه به سلیقه خود پیدا نمائید.

جهت آشنایی بیشتر در خصوص کپسول های قهوه و طرز استفاده از آن می توانید مقاله کپسول قهوه چیست و طرز استفاده از آن چگونه است را مطالعه نمائید.

Ristretto  -۱

این کپسول به راحتی محبوب‌ترین کپسول نسپرسو در بازار است. کپسول‌های Ristretto از ترکیبی از قهوه‌های عربیکا، آفریقای شرقی و آمریکای جنوبی ساخته شده اند. که به آن مقدار کمی مکمل روبوستا برای طعم دهنده اضافه می شود. این ترکیب از انواع قهوه، طعمی قوی و کمی میوه‌ای می بخشد.

این کپسول ایده آل مناسب افرادی است که می خواهید یک فنجان قهوه با طعم مشخص اما نه بیش از حد قدرتمند داشته باشید.

- قدرت طعم ۱۰    

Kazaar -۲

کپسول  Kazaar دارای قوی‌ترین طعم در بین کپسول‌های نسپرسو است. اگر از قهوه خود انتظار طعم بسیار قوی و همچنین تیره و دودی را دارید، این کپسول مناسب شما است.

-قدرت طعم ۱۲    
 

۳- Arpeggio

طعم کپسول‌های Arpeggio کمی کمتر از Kazaar است، اگرچه هنوز طعم و قدرت مناسبی دارند. این کپسول به جای رایحه‌ای میوه‌های کپسول‌های Ristretto دارند، دارای طعم کاکائو می باشند. این قهوه کاملاً از آمریکای مرکزی و جنوبی تهیه شده و بسیار شدید رست داده شده تا طعم‌های کاملی از هر یک از قهوه‌ها را به وجود آورد.

- قدرت طعم: ۹

آرپگیو-کپسول-قهوه-نسپرسو-خرید-آنلاین-قهوه-اوسکافه-Arpeggio

۴- Cosi

Cosi یک کپسول نسپرسو خوش طعم وعطر است که طعم سبک و دلپذیر دارد. اگردوست دارید یک کاپوچینو یا لاته نسبتاً ملایم برای شروع روز خود داشته باشید این کپسول یک انتخاب عالی است.

- قدرت طعم: ۴

۵- Rosabaya

کپسول‌های قهوه Rosabaya طعم جالب و قابل توجهی دارد. این قهوه در کوههای کلمبیا پرورش داده می شوند دانه‌های این قهوه توسط دست چیده شده، رست و بسته بندی می شوند.

از آنجا که این کپسول‌ها از نظر عطر و طعم به شدت اکثر کپسول‌های اسپرسو نسپرسو نیستند، اگر برای شروع روز خود یک فنجان قهوه متوسط می خواهید، گزینه خوبی است.

- قدرت طعم: ۶

کپسول‌-قهوه-نسپرسو-خرید-آنلاین-قهوه-اوسکافه-Rosabaya

۶- Fortissio Lungo

این کپسول‌ها دارای سطح شدت متوسط و طعمی صاف و راضی کننده هستند. دانه‌های قهوه کپسول Fortissio Lungo از آمریکای مرکزی و جنوبی تهیه می شود. کپسول‌ها تقریباً به طور کامل از قهوه عربیکا تشکیل شده اند، مقدار کمی قهوه روبوستا نیز برای ایجاد عطر و طعم اضافی به آن افزوده شده است.

- قدرت طعم: ۸

 

۷- Linizio Lungo

کپسول‌های Linizio Lungo با استفاده از قهوه خالص عربیکا، آمریکای جنوبی تهیه می شوند، و دارای عطر و طعم ملایمی است. از آنجا که این کپسول‌ها یک قهوه بزرگ ۱۰۰ میلی لیتری تولید می کنند، اگر برای شروع روز خود به یک فنجان بزرگ قهوه با عطر و طعم کم و متوسط علاقه دارید، این کپسول گزینه بسیار خوبی است.

- قدرت طعم: ۴
جهت خرید انواع قهوه با کیفیت عالی و قیمت مناسب به سایت اوسکافه مراجعه نمائید.


نظر شما
ooscafe-logo