نحوه درست کردن و طرز تهیه قهوه دالگونا

قهوه دالگونا

طرز-تهیه-قهوه-دالگونا-خرید-آنلاین-قهوه-اوسکافه-1

شاید شما هم اخیراً نام قهوه دالگونا را در شبکه‌های مجازی شنیده باشید، دالگونا یکی از جدیدترین انوع قهوه  است که در سال ۲۰۲۰ و با شروع اپیدمی کرونا به دنیا معرفی شد و مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفت و مردم بسیاری از این قهوه خرید کردند.. در ادامه با ما همراه باشید تا با طرز تهیه این نوشیدنی خوشمزه آشنا شوید.

طرز تهیه قهوه دالگونا

طرز-تهیه-قهوه-دالگونا-خرید-آنلاین-قهوه-اوسکافه-2

برای تهیه قهوه دالگونا، کافیست مقادیر مساوی از پودر قهوه فوری، شکر و آب جوش را در یک ظرف یا کاسه بزرگ ریخته و هم بزنید. برای هم زدن می‌توانید از همزن برقی یا دستی استفاده کنید.

یکی از کاربردهای قهوه که این روزها بسیار مورد توجه قرار گرفته است دسرهای قهوه است. ما در مقاله "طرز تهیه ۴ دسر ساده و جذاب خانگی با قهوه" به آموزش چند دسر خوشمزه با قهوه پرداخته‌ایم.

مقادیر استاندارد برای تهیه یک لیوان دالگونا، حدود دو قاشق غذاخوری از قهوه فوری و شکر است. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که ذائقه و سلیقه شخصی هر فرد، می تواند این مقادیر را تغییر دهد.

حال مواد ریخته شده درون ظرف را به وسیله یک هم زن آنقدر هم بزنید تا مایع‌ای خمیری شکل (فوم) بوجود آید. بعد از تهیه مایع خمیری شکل یا فوم، مقداری شیر به مایع خمیری اضافه کنید. در صورتی که تمایل به نوشیدن قهوه دالگونا سرد دارید، می‌توانید تکه‌های یخ را درون شیر ریخته و سپس مایع خمیری تهیه شده را به آن اضافه کنید.

برای خرید قهوه با کیفیت و قیمت مناسب بر روی "خرید آنلاین قهوه" کلیک کنید.

در پایان می‌توانید روی نوشیدنی خود پودر قهوه، دارچین، کاکائو یا بیسکوییت خرده شده بریزید.

اکنون قهوه دالگونا، این نوشیدنی خوش عطر و خوش طعم آماده سرو است.


نظر شما
فروشگاه اینترنتی فروش قهوه اوسکافه