تفاوت نانو پرسو و مینی پرسو در چیست؟

مینی پرسو و نانو پرسو وچیست؟

علاقه زیاد مردم به قهوه و خرید قهوه باعث شد تا شرکت واکاکو دستگاه قهوه سازی با قابلیت حمل، برای درست کردن قهوه اسپرسو، تولید کند. مینی پرسو محصول شرکت واکاکو در سال ۲۰۱۴ طراحی و ساخته شد. تولید مینی پرسو توسط شرکت واکاکو انقلاب بزرگی در صنعت قهوه ایجاد کرد. این محصول با هزینه‌ای کمتر از یک دستگاه قهوه ساز برقی، قهوه اسپرسویی با غلظت و کرمای عالی تهیه می‌کند. شرکت واکاکو همواره به دنبال ارتقاء محصول فعلی بوده است و در نهایت با الهام گیری از ایده‌های مشتریان خود و با کمک متخصصین خود، دستگاه قهوه ساز دیگری به نام نانو پرسو را تولید و روانه بازار کرد.

مینی پرسو و نانو پرسو چیست؟ - خرید اینترنتی قهوه - اوسکافه

شما علاقمندان و عاشقان قهوه می‌توانید قبل از خرید قهوه جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تهیه قهوه مقاله "انواع روش های تهیه قهوه با استفاده از انواع دستگاه ها و ابزارها" را مطالعه کنید.

در این مطلب قصد داریم تا شما را با تفاوت‌های دو دستگاه قهوه ساز قابل حمل نانو پرسو و مینی پرسو آشنا کنیم. اما در ابتدا توضیحات کوتاهی در خصوص مینی پرسو و نانوپرسو می‌دهیم تا بیشتر با این دستگاه‌ها آشنا شوید. پس با اوسکافه همراه باشید.

معرفی نانو پرسو

نانوپرسو یکی از جدیدترین دستگاه های قهوه ساز است که از یک سیستم پمپ جدید برای درست کردن قهوه اسپرسو استفاده می کند. شما با دستگاه قهوه ساز نانو پرسو می‌توانید در هر مکانی که هستید، از نوشیدن یک قهوه اسپرسو عالی لذت ببرید. کیفیت قهوه ای که شما با دستگاه قهوه ساز تانو پرسو درست می‌کنید، هیچ تفاوتی با دستگاه‌های بزرگ قهوه ساز ندارد.

معرفی نانو پرسو - خرید قهوه به صورت آنلاین - اوسکافه

معرفی مینی پرسو

مینی پرسو یک دستگاه قهوه ساز همراه کوچک است که برای استفاده از آن نیاز به برق و شعله گاز ندارید. برای تهیه قهوه با دستگاه قهوه ساز مینی پرسو فقط کافی است قهوه و آب جوش را در داخل مخزن مخصوص خودشان ریخته و سپس پیستون دستگاه را آزاد کنید و شروع به پمپ کردن نمایید.

شباهت دستگاه نانو پرسو و مینی پرسو

دستگاه قهوه ساز نانوپرسو در حالت کلی دارای شباهت زیادی با مینی پرسو است. به طور کلی می توان گفت که هر دو دستگاه دارای عملکرد یکسانی هستند و از آن ها برای درست کردن قهوه اسپرسو استفاده می‌شود.

 

مینو پرسو چیست؟ - خرید قهوه به صورت آنلاین - اوسکافه

تفاوت قهوه ساز نانو پرسو و مینی پرسو

تفاوت های مهم دستگاه های قهوه سازنانو پرسو مینی پرسو عبارت است از:

تفاوت‌های قهوه ساز نانوپرسو و مینی پرسو - خرید اینترنتی قهوه - اوسکافه

۱- نانوپرسو کوتاه تر و سبک تر از مینی پرسو است.

۲- با وجود اینکه نانوپرسو کوچک تر از مینی پرسو است، اما مخزن آب آن بزرگتر شده و امکان تهیه دو شات اسپرسو را فراهم می‌کند.

۳- فشار بار مینی پرسو ۱۶ بار است و فشار بار نانوپرسو ۱۸ بار، یعنی در نانوپرسو به فشار دست کمتری برای پمپ کردن قهوه نیاز دارید.

۴- برای تمیز کردن هر دو دستگاه نانو پرسو و مینی پرسو، نیازی به شست و شوی آن ها ندارید و کافیست آن ها را با استفاده از یک فرچه نرم به همراه دستمال، تمیز و پاک کنید. اما تمیز کردن نانو پرسو راحت تر از تمیز کردن مینی پرسو است. زیرا نانو پرسو قابلیت جدا شدن قطعات از هم را دارد.

امیدواریم از خواندن این مطلب لذت برده باشید و اگر به دنبال علاقه‌مند به اطلاع از روش‌های آسن تهیه قهوه هستید مقاله "ساده‌ترین روش‌های تهیه قهوه در منزل" را مطالعه کنید.


نظر شما
فروشگاه اینترنتی فروش قهوه اوسکافه